RAJECKÉ KORDOVÁNKY

RAJECKÉ KORDOVÁNKY

 
Mažoretky Rajecké Kordovánky - odkaz na hlavnú stránku odkaz na oficiálnu stránku Rajecké kordovánky
 
Rajecké mažoretky Kordovánky - Sabinovská paličak ...viac informácií Sabinovská palička.
Spolu asi 500 mažoretiek z dvadsiatich súborov ukázalo viac ako 120 choreografií. Konkurencia je naozaj veľká, no naše Kordovánky sú stále na špici mažoretkového športu. Ich vystúpenia, kostýmy, prevedenia a choreografické nápady sú stále vysoko hodnotené laickou, ale aj odbornou verejnosťou. Na súťaži sa Kordovánky predstavili s ôsmimi tancami, za ktoré získali 5 zlatých a 2 strieborné medaile.
... celý článok
 
Rajecké mažoretky Kordovánky sú viacnásobné Majsterky Európy. ...viac informácií Rajecké mažoretky Kordovánky sú viacnásobné Majsterky Európy.
Maďarská Tatabánya od štvrtku 22. až do nedele 25. augusta hostila viac ako 60 mažoretkových súborov z 11 krajín. Súťažilo viac ako 450 choreografií v troch vekových kategóriách. Kadetky – najmenšie mažoretky do 11 rokov, juniorky – do 14 a seniorky 15 a viac rokov. Kordovánky sa predstavili so šiestimi súťažnými choreografiami.
... celý článok
 
KORDOVÁNKY OČARILI EURÓPU ...viac informácií Kordovánky očarili Európu.
Opole privítalo viac ako 2 500 mažoretiek zo siedmich krajín. Súťaží sa v modernom amfiteátri a na atletickom štadióne. Krásne dievčatá, farebné kostýmy, podmaňujúca hudba, povzbudzujúci diváci, to všetko vytvára neopísateľnú atmosféru športového zápolenia. Vystúpenie strieda vystúpenie. Nekonečný štvordňový maratón. Porota má čo robiť. Konečne je tu vyhlásenie výsledkov. Na pódium sú volané súbory, ktoré budú oceňované. Ešte nevedia konečné poradie.
... celý článok
 
Oficiálna stránka mesta Rajec, Mestský úrad Rajec, Námestie SNP 2/2, 01501 Rajec, IČO: 00321575
Identifikácia správcu obsahu a prehlásenie o prístupnostiPodmienky pre použitieImplementáciaIdentifikácia technického prevádzkovateľa