FK Rajec v spolupráci s Mestom Rajec usporiada prvý ročník MUSIC SPORT FESTU 2014. Program dňa otvorí futbalový zápas.Ďalej sa môžete tešiť na skupiny Shock Band, Tomáš Bezdeda & band a veľmi obľúbená skupina AYA.O koniec programu sa postará DJ-ská dvojica Dermaty a DJ NuOne, ktorí Vás budú baviť až do samého rána výbornou klubovou muzikou. Určite si každý príde na svoje tak neváhajte a príďte sa aj Vy zabaviť a privítať leto 2014 vo veľkom štýle.Viac podrobnejších informácií na fa MUSIC SPORT FEST 2014. Tešíme sa na Vás!
     
FK Rajec v spolupráci s mestom Rajec usporiada prvý ročník MUSIC SPORT FESTU 2014. Program dňa otvorí futbalový zápas.Ďalej sa môžete tešiť na skupiny Shock Band, Tomáš Bezdeda & band a veľmi obľúbená skupina AYA.O koniec programu sa postará DJ-ská dvojica Dermaty a DJ NuOne, ktorí Vás budú baviť až do samého rána výbornou klubovou muzikou. Určite si každý príde na svoje tak neváhajte a príďte sa aj Vy zabaviť a privítať leto 2014 vo veľkom štýle.Viac podrobnejších informácií na fa MUSIC SPORT FEST 2014. Tešíme sa na Vás!
FK Rajec
v spolupráci s Mestom Rajec
usporiada prvý ročník

MUSIC SPORT FEST 2014
20. jún o 17:00 hod.
 
 
Program dňa otvorí futbalový zápas.
 
Ďalej sa môžete tešiť na skupiny:
  Shock Band,
Tomáš Bezdeda & band
  skupina AYA.
 
O koniec programu sa postará
DJ-ská dvojica Dermaty a DJ NuOne,
ktorí Vás budú baviť až do samého rána výbornou klubovou muzikou.

Určite si každý príde na svoje tak neváhajte a príďte sa aj Vy zabaviť a privítať leto 2014 vo veľkom štýle.

Tešíme sa na Vás!
 
Oficiálna stránka mesta Rajec, Mestský úrad Rajec, Námestie SNP 2/2, 01501 Rajec, IČO: 00321575
Identifikácia správcu obsahu a prehlásenie o prístupnostiPodmienky pre použitieImplementáciaIdentifikácia technického prevádzkovateľa