Pozvánka na futbal - Majstrovské futbalové stretnutie V. liga Dospelí - SsFZ

Pozvánka na futbal: Majstrovské futbalové stretnutie V. LIGA DOSPELÍ skupina A – SsFZ TJ Pokrok Stará Bystrica - FK Rajec v nedeľu 6.4.2014 o 15:30 hod. Vedenie FK Rajec sa po dohode s trénerom mužstva rozhodlo, že pre fanúšikov, ktorí by chceli povzbudiť rajeckých futbalistov na zápasoch odohraných na ihriskách súperov zabezpečí autobusovú dopravu. Priaznivci môžu využiť dopravu na zápas za symbolické cestovné – 2 €. Odchod autobusu na majstrovský futbalový zápas 16.kola V.ligy skupiny „A“, ktorý odohrajú naši futbalisti proti Pokroku Stará Bystrica je o 13.45 hod. z futbalového štadióna v Rajci.

naspäť
MAJSTROVSKÉ FUTBALOVÉ STRETNUTIE
V. LIGA DOSPELÍ skupina A - SsFZ
 
  TJ Pokrok Stará Bystrica   vs.   FK Rajec
 
nedeľa 6.4.2014 o 15:30 hod.
 
 
Vedenie FK Rajec sa po dohode s trénerom mužstva rozhodlo, že pre fanúšikov, ktorí by chceli povzbudiť rajeckých futbalistov na zápasoch odohraných na ihriskách súperov zabezpečí autobusovú dopravu.
 
Priaznivci môžu využiť dopravu na zápas za symbolické cestovné  2,- €.
 
Odchod autobusu na majstrovský futbalový zápas 16. kola V. ligy skupiny "A", ktorý odohrajú naši futbalisti proti Pokroku Stará Bystrica je o 13.30 hod. z futbalového štadióna v Rajci.
 

 viac informácií ... http://www.ssfz.sk/

Oficiálna stránka mesta Rajec, Mestský úrad Rajec, Námestie SNP 2/2, 01501 Rajec, IČO: 00321575
Identifikácia správcu obsahu a prehlásenie o prístupnostiPodmienky pre použitieImplementáciaIdentifikácia technického prevádzkovateľa